wtorek, 2 czerwca 2009

[*]

Nie robię absolutnie nic, nie mam najmniejszej ochoty na tworzenie czegokolwiek. Ponad tydzień temu po raz pierwszy miałam własne stoisko z pracami - nazbierałam na cuttlebuga ale nie mam ochoty kupować na razie...

Miałam być ciocią. 5 miesięcy radości, planowania, kupowania ubranek. W ciągu kilkunastu dni wszystko się zepsuło. Kropeczka nie ma już... A ja nie będę jego ulubioną ciocią :( Ja wiem że to nie miał być mój Kropeczek, ale cierpię strasznie, co noc mi się śni...
Nienawidzę tej Anglii, nawet nie mogę pojechać do Polski, przecież wróciłam niedawno, tylko na odległość wspierać Mamę Kropeczka. A tak bardzo bym chciała tam być teraz.

21 komentarzy:

Daisy pisze...

Mollik, mam nadzieję, że ta biedna dziewczyna zostanie kiedyś Mamą Fasolki czy kogoś innego i nie będzie już taka nieszczęśliwa. Trzymajcie się!

joasiah pisze...

ty wiesz :*

elka pisze...

Jestem z tobą

Fioletowe poddasze pisze...

Ja w grudniu zeszłego roku miałam zostać ciocią Oliwki i jej mamą chrzestną :( Też tęsknię :( Przykro mi bardzo. Trzymajcie się choć wiem, że ciężko...

Jowita pisze...

Jestem sercem z Toba, bo taka strata boli niemilosiernie. Zobaczysz, ze "jeszcze bedzie przepieknie..."

muma pisze...

przytulam :**

Ezieta pisze...

Domyslam sie, jak Ci musi byc ciezko i smutno i jak bardzo zle czuje sie mama kropka. Ale takie jest zycie.Niestety. Bol minie, a za jakis czas znow bedziesz oczekiwana ciotunia, a mama bedzie czuc pod sercem kopania malenstwa.

rosaliaa pisze...

nie wiem co napisać, przytulam

minimysz pisze...

Przytulam :*

Ivonn pisze...

[*]

Przykro mi...

Przytulam Cię mocno i przesyłam ciepełko dla Ciebie i Mamy.

Jednoskrzydła pisze...

Nie wiem co napisać, nie ma takich słów, przytulenia nie zmieniają tego jak się czujemy. Nasza okruszynka miałaby dziś roczek i dwa miesiące... żyje się dalej, ale już inaczej. Takie zdarzenia odbierają nam siłę, żeby oddychać, a jednak się oddycha i każdy wdech boli, ucałuj mamę kropeczki od nas, A.

mamuta pisze...

Ech, no ... bardzo współczuję, przytulam i przesyłam ciepłe mysli do ciebie i rodziców maleństwa :*

nutka1911 pisze...

Słonko nawet nie wiem co napisać... Tak strasznie żal mi tej biednej dziewczyny... To taka tragedia, gdzy odchodzi ktoś kto się jeszcze nie narodził... Sciskam Cię mocno...

Yvette pisze...

Myślą jestem z Tobą i A.
Trzymajcie się. Razem troszkę łatwiej...

Anita pisze...

nie jestem jakąś gorliwą katoliczką,ale chyba w tej sytuacji tylko w Nim można znaleźć jakąś pociechę,nadzieję, oddać Jemu ten cały ból,bo człowiek nie jest w stanie tego pojąć i zrozumieć...wierzę i życzę Wam z całego serca,że następnym razem wszystko będzie w porządku,nie ma teraz słów pociechy-wiem,pozostaje tylko czas...musicie być silni...Anita

coco.nut pisze...

bardzo mi przykro, najstarszniejsze jest, że nic nie można zrobić i ta bezsilnoś jest dobijająca... wiem, ze teraz banał napiszę, ale naprawdę tylko czas leczy rany, trzeba pozwolić sobie na rozpacz i płacz... uściski i trzymaj się!

piekielna_owca pisze...

kochana ja rok temu mialam zostać mamą wtedy sie nie udało ;( Moja coreczka zmarła w 5 miesiącu ciąży.

Jesli mama kropeczka potrzebuje pomocy informacji albo wsparcia napisz do mnie @ podesle ci linka co forum- grupy wsparcia ktora mi wtedy pomogła.

Przykro mi z powodu że takie sytuacje sie zdarzaja. :( na pociechce dodam ze jednak mimo wszystko udało mi sie zostać mamą i teraz mam 2 dzieci mojego Aniołka i Ricco.

tule cie mocno. Daj sobie czas na żałobe po maleńswtwie. trzymaj sie :*

Ewelina pisze...

"Wczoraj, to już historia.
Jutro, to tajemnica.
A dzisiaj- jest darem od losu,
a dary są po to, by się nimi cieszyć"
Najważniejsze, że z MaMą "kropeczka" jest wszystko wporządku- zobaczysz, jeszcze wszyscy będziecie szczęśliwi. Życzę Wam tego z całego serca.

Missy pisze...

Nie wiem, co napisać... Ale przyłączam się do dziewczyn i jestem z Tobą.

betty_boop pisze...

Bardzo mi przykro kochana. Mnie niedawno spotkało to samo, ale fasolka była troszkę mniejsza. Przytulam Cię ciepło

joasiah pisze...
Ten komentarz został usunięty przez autora.
Related Posts with Thumbnails