niedziela, 11 października 2009

breloki + zdobycze carbootowe ;)

Wczoraj w Pakamerze natknęłam się na cudowne zawieszki, robione przez Agah, same zobaczcie jakie cudowne rzeczy tworzy! Aż zapragnęłam mieć jedną taką. Mój taki piękny nie wyszedł, ale i tak jestem zadowolona, tym bardziej że szyłam ręcznie co neistety w moim wykonaniu nie zawsze prosto wychodzi ;)


Breloczek od razu zawiesiłam do swoich kluczy :) a mój stary i paskudny plastik oddałam mężowi :D Tylko środek zmieniłam.
Po dzisiejszym carboocie wróciłam do domu z takimi oto zobobyczami ;) Najbardziej zadowolona jestem z maszyny. Wiem że to nie taka profesjonalna i tylko z jednym ściegiem. Ale lepsza taka niż zadna :) Jestem bardzo mile zaskoczona bo świetnie sobie radzi z papierem.

6 komentarzy:

agni pisze...

nie kokietuj, Mollik, bo breloczek śliczny Ci wyszedł ;) a ten carboot.. to są te wyprzedaże z samochodów, tak? ech, kiedy gdzieś tu....

Mollik pisze...

dziękuję ;)

tak, carboot to są te wyprzedaże z samochodów, czasem można naprawdę fajne rzeczy kupić :)

Ezieta pisze...

Pakamerowe breloki to takie mini poduszeczki...chyba bym nie zmiescila do torebki-szczerze powiem, Twoj jest subtelniejszy :)
Ciekawe te wyprzedaze..ja moglabym pol swego domu wyprzedac, za duzo mam tego wszystkiego i nadal gromadze...

white.sheep pisze...

świetny brelok.Zapraszam do siebie po odbiór wyróżnienia.

ENID - M.D.N.S. :) pisze...

jejkuuu, ja mam do Ciebie interes... trochę mi głupio... ale... mam taką maszynkę i... jestem początkująca i NIE UMIEM ZAŁOŻYĆ W NIEJ NICI- tzn. nie umiem nawlec tak dolnej nici, zeby mi maszyna szyła, jest nowa, sprawna, kupiłam na Allegro za całe 20zł , ale poprzednia włascicielka tylko raz z niej korzystała i nie pamięta, jak nić nawlec :/ a ja ... no, nie mam zielonego pojęcia... a chciałam coś sobie popróbować chociaż :/ BĘDE CI SZALENIE WDZIĘCZNA, gdybyś mogła mi przesłac zdjęcie maszyny z nawleczonymi nićmi dolną i górną, będę CI SZALENIE WDZIĘCZNA!!!!!!!!!!!!!!!! na prawdę :)

ENID - M.D.N.S. :) pisze...

tak mi się te Twoje sowy spodobały, ze chyba sie kiedyś w filc w arkuszach jeszcze zaopatrzę :D

pozdrawiam :)

Related Posts with Thumbnails