sobota, 22 lutego 2014

kartkowanie z Enczą

Wczorajsze warsztaty online z Enczą na scrapbutik.tv  były doskonałą okazją do zobaczenia jak pracuje Ania :) Były to moje pierwsze warsztaty tego typu lecz na pewno nie ostatnie :) w życiu też nie zrobiłam tak szybko dwóch kartek :D
Druga kartka jest trochę inna niż pokazana, przede wszystkim nie miałam żadnego elemantu metalowego, który u mnie został zastąpiony kwiatkiem :)
Materiały ze Scrapbutiku to baza kartki kraft i perełki w płynie. W obu karteczkach użyłam pięknych kropkowanych papierków od Anna Marie Designs.

A tutaj możecie pooglądać inne prace uczestniczek warsztatów :)

5 komentarzy:

Mysz Polna pisze...

Z góry przepraszam za spam, ale to bardzo ważna sprawa. Bardzo biedne schronisko dla psów bierze udział w konkursie, w którym może wygrać duży zapas karmy. Wielu dobrych ludzi zaangażowało się w pomoc, ale to nie wystarczy. Ja ze swej strony zwracam się do autorów moich ulubionych blogów z prośbą o oddanie głosu w konkursie na schronisko w Busku Zdroju i zachęcenie do tego rodziny i znajomych oraz udostępnienie informacji na blogu. Jako że Przytulisko z Buska nie ma strony podaję link do opisu na moim blogu oraz link do wydarzenia na fb.

http://12mnadziemia.blogspot.com/2014/02/blog-post_5621.html

https://www.facebook.com/events/392850247518484/

Wielu ludzi się zniechęca, bo procedura jest dość długa, dlatego tym więcej ludzi potrzebujemy, żeby pomóc. Głosowanie kończy się w piątek, 28 lutego. Im szybciej ta informacja pójdzie dalej, tym więcej ludzi się o tym dowie i - mam nadzieje - pomoże. Gorąco proszę o przyłączenie się do akcji.
Pozdrawiam - Mysz Polna

Selennea pisze...

Świetnie wyszły obie prace :)

Francesca i jej wolna chwilka pisze...

Piękne karteczki!

Caro-ART pisze...

Śliczne są :)

Encza pisze...

Katki są cudowne! Dziękuję za udział :)

Related Posts with Thumbnails